Kikina

Datum ztráty 25.05.2014
Místo ztráty Benátky nad Jizerou, Platanová 639
Telefon 728799109
Odměna ANO
Jméno Kikina
Pohlaví Samice
Kraj Středočeský
Okres Mladá Boleslav
Plemeno Kříženec
Věk 12 let
Barva aprikot
Velikost Střední - 10-17kg
Okolnosti ztráty:
Ztratila se 25.05.2014 v místě Benátky nad Jizerou, Platanová 639. Slyší na jméno Kikina. Fenka, rasa kříženec, barva aprikot (špinavě bílá), stará 12 let. Ztratila se při procházce, je důvěřivá, přítulná, citlivá na hluk, má modrý obojek s modrou očkovací známkou a obojek proti parazitům. Čipovaná, ani tetovaná není. Nikdy neutekla. Není kastrovaná. Okolí z místa ztráty zná. Má ráda pohyb. Má ráda jídlo. Vody se bojí. Zdravotní stav dobrý úměrně věku. Odměna za nalezení!

Kontaktujte majitele

Vaše zpráva byla úspěšně odeslána.
Vaši zprávu se nepodařilo odeslat!

Vložte prosím Vaše kontaktní údaje. Budou okamžitě poslány majiteli psa/kočky/zvířete, který Vás už sám bude kontaktovat. Tuto službu nabízíme pro případ, že nemůžete nebo nechcete z jakýchkoliv důvodů majitele ztraceného nebo nalezeného psa/kočky/zvířete kontaktovat sami.

Ochrana osobních údajů - Vaše osobní údaje nebudou mimo majitele poskytnuty třetím osobám a zůstanou přísně utajené. Zneužití této služby je striktně zakázáno a bude potrestáno dle obchodních podmínek a zákonů ČR a nahlášeno Úřadu pro ochranu osobních údajů.

Diskuse Hledá se Kikina

Přihlášení: