Kiki

Datum ztráty 23.04.2015
Místo ztráty Telnice, Na Vilách 192
Telefon 731707591
Odměna 2.000,- Kč
Jméno Kiki
Pohlaví Samec
Kraj Jihomoravský
Okres Brno-venkov
Plemeno Kříženec
Věk 6 let
Barva pšeničná
Velikost Střední - 10-17kg
Okolnosti ztráty:
Kiki je 6 roků starý pejsek, dlouhosrstý kříženec pšeničné barvy srsti. Váží 12 kg. Nemá čip, ani tetování. Měl na sobě červený obojek a bílý antiparazitní obojek. Není kastrovaný. Ztratil se ve čtvrtek 23.4. asi ve 14:20 mezi Telnicí a Sokolnicemi u Zlatého potoka, utekl mi při procházce za fenkou a než jsem ho doběhla. Hledali jsme ho do večera kolem Telnice, u Žatčan a v okolí. Možná je s černou fenkou s bílou náprsenkou. Kiki je nalezenec, vzali jsme si ho, když mu bylo asi 5 měsíců. Trvalo dlouho, než jsme si získali jeho důvěru. Je velmi přátelský, ale k cizím velmi plachý. Nikdy předtím neutekl, vždy se nás při procházkách držel poblíž. Je očkovaný. Okolí ztráty zná. Ostatní pejsky snáší dobře. Voda mu nevadí, je to plavec. V autě není zvyklý jezdit. Fyzicky je aktivní. POZOR !!! AKTUÁLNÍ, ČERSTVÁ STOPA: O poledni (29.4.) viděli z auta pobíhat pejska podobného Kikinkovi s červeným obojkem a běžel směrem na Podolí - přímo v Brně! Náš pejsek Kiki je pryč ze svého pelíšku už skoro 4 měsíce. Neviděl jste ho někdo? Možná je u někoho zavřený, prosím, kdybyste si všimli takového pejska někde na dvorku, volejte 731 707 591. Kikinek nám moc schází. Děkuji všem za sdílení. Telefon 731707591

Kontaktujte majitele

Vaše zpráva byla úspěšně odeslána.
Vaši zprávu se nepodařilo odeslat!

Vložte prosím Vaše kontaktní údaje. Budou okamžitě poslány majiteli psa/kočky/zvířete, který Vás už sám bude kontaktovat. Tuto službu nabízíme pro případ, že nemůžete nebo nechcete z jakýchkoliv důvodů majitele ztraceného nebo nalezeného psa/kočky/zvířete kontaktovat sami.

Ochrana osobních údajů - Vaše osobní údaje nebudou mimo majitele poskytnuty třetím osobám a zůstanou přísně utajené. Zneužití této služby je striktně zakázáno a bude potrestáno dle obchodních podmínek a zákonů ČR a nahlášeno Úřadu pro ochranu osobních údajů.

Diskuse Hledá se Kiki

Přihlášení: