Kety

Datum ztráty 03.08.2016
Místo ztráty Hradešín, les
Telefon 723894582
Odměna ANO
Jméno Kety
Pohlaví Samice
Kraj Středočeský
Okres Praha-východ
Plemeno Bavorský barvář
Věk 4 roky
Barva jelení červeň (hnědá)
Velikost Velká - 18 a více kg
Okolnosti ztráty:
Dneska se nám ztratila naše milovaná fenka Kety, je to lovecký pes a když pomáhala myslivcům hledat střelené prase, tak se majiteli vyškubla z ruky a utekla...Od té doby jí nemůžeme najít. Stalo se tak 3.8. ráno v 11 hod., v obci Hradešín u Úval (Praha - východ), kolem půl 12 ráno byl viděn jak utíká směr Škvorec, kde bydlí. Bohužel od té doby ho marně hledáme a neúspěšně. Nevíme, zda ji náhodou někdo nenašel a třeba někam neodvezl. Předem děkujeme za jakoukoliv zprávu.

Kontaktujte majitele

Vaše zpráva byla úspěšně odeslána.
Vaši zprávu se nepodařilo odeslat!

Vložte prosím Vaše kontaktní údaje. Budou okamžitě poslány majiteli psa/kočky/zvířete, který Vás už sám bude kontaktovat. Tuto službu nabízíme pro případ, že nemůžete nebo nechcete z jakýchkoliv důvodů majitele ztraceného nebo nalezeného psa/kočky/zvířete kontaktovat sami.

Ochrana osobních údajů - Vaše osobní údaje nebudou mimo majitele poskytnuty třetím osobám a zůstanou přísně utajené. Zneužití této služby je striktně zakázáno a bude potrestáno dle obchodních podmínek a zákonů ČR a nahlášeno Úřadu pro ochranu osobních údajů.

Diskuse Hledá se Kety

Přihlášení: