Kety

Datum ztráty 07.08.2014
Místo ztráty Kolín, Radovesnice 67
Telefon 602623741
Jméno Kety
Pohlaví Samice
Kraj Středočeský
Okres Kolín
Plemeno Kříženec
Věk 9
Barva černá
Velikost Malá - do 9kg
Okolnosti ztráty:
Dne 7.8 se na Kolínsku v obci Radovesnice l ztratila černá hladkosrstá drobnější fena, středního vzrůstu, slyšící na jméno Kety. Je to kříženka, 9 let stará. Občas jsou pod bradičkou vidět šedivé chloupky. Je čipovaná 203098100225535 . Tetovaná není. Je kastrovaná. Nemá dolní přední zoubek. Váží 7 kg. Neměla na sobě žádný obojek. Je to útěkářka. Okolí ztráty moc nezná. K lidem je přátelská, přítulná. Pejsky snáší dobře, k fenám se chová občas podrážděně. Vodu ráda nemá, fyzicky je aktivní. Údajně byla naposledy viděna 11.8. v obci Lošany.

Kontaktujte majitele

Vaše zpráva byla úspěšně odeslána.
Vaši zprávu se nepodařilo odeslat!

Vložte prosím Vaše kontaktní údaje. Budou okamžitě poslány majiteli psa/kočky/zvířete, který Vás už sám bude kontaktovat. Tuto službu nabízíme pro případ, že nemůžete nebo nechcete z jakýchkoliv důvodů majitele ztraceného nebo nalezeného psa/kočky/zvířete kontaktovat sami.

Ochrana osobních údajů - Vaše osobní údaje nebudou mimo majitele poskytnuty třetím osobám a zůstanou přísně utajené. Zneužití této služby je striktně zakázáno a bude potrestáno dle obchodních podmínek a zákonů ČR a nahlášeno Úřadu pro ochranu osobních údajů.

Diskuse Hledá se Kety

Přihlášení: