Kessynka

Datum ztráty 27.11.2014
Místo ztráty Baška, Baška 242
Telefon 605315646
Odměna ANO
Jméno Kessynka
Pohlaví Samice
Kraj Moravskoslezský
Okres Frýdek-Místek
Plemeno Americký staford
Věk 7 let
Barva Žihaná
Velikost Velká - 18 a více kg
Okolnosti ztráty:
Dobrý den, 27.11.2014 po 01:00 hod ranní, se ztratila fenečka Americký stafordšírský teriér ze zahrady.Fenečka je hodná na dospělé i malé děti , nemusí se však s ostatními fenkami. Na pamlsek by se odchytit nechala. Nikdo se jí nemusí bát. Fenečka je po štěnátkách, brzo bude mít hárací cyklus, zhruba okolo 20.12, proto ji chceme co nejdříve najít. Žádný obojek na sobě nemá. Není čipovaná, ani tetovaná. Okolí v místě ztráty to vůbec nezná. Nikdy v životě se neztratila. V pohybu je aktuálně spíše línější povahy. Plavat umí, ale nemá ráda vodu. Zdravotní stav dobrý. Sní cokoliv. Kastrovaná není. Autem umí jezdit. Je zvyklá na pobyt spíše venku. Děkujeme za pomoc a ochotu :-) Havlínová Kateřina Telefon 605315646

Kontaktujte majitele

Vaše zpráva byla úspěšně odeslána.
Vaši zprávu se nepodařilo odeslat!

Vložte prosím Vaše kontaktní údaje. Budou okamžitě poslány majiteli psa/kočky/zvířete, který Vás už sám bude kontaktovat. Tuto službu nabízíme pro případ, že nemůžete nebo nechcete z jakýchkoliv důvodů majitele ztraceného nebo nalezeného psa/kočky/zvířete kontaktovat sami.

Ochrana osobních údajů - Vaše osobní údaje nebudou mimo majitele poskytnuty třetím osobám a zůstanou přísně utajené. Zneužití této služby je striktně zakázáno a bude potrestáno dle obchodních podmínek a zákonů ČR a nahlášeno Úřadu pro ochranu osobních údajů.

Diskuse Hledá se Kessynka

Přihlášení: