Kessie

Datum ztráty 28.10.2013
Místo ztráty Horní Bečva, Horní Bečva 253
Telefon 773597227
Odměna ANO
Jméno Kessie
Pohlaví Samice
Kraj Zlínský
Okres Vsetín
Plemeno Kříženec
Věk 2,5 roku
Barva Černá, Hnědá
Velikost Malá - do 9kg
Okolnosti ztráty:
Kessie se ztratila přes noc z 27. na 28. října ze zahrady. Na sobě měla zelený obojek se svým jménem a telefonním číslem na mě. Pro její nalezení jsme udělali naprosto všechno, od toho osudného večera ji ale nikdo nespatřil, je proto možné, že byla ukradena. Sama by se od domu takhle nevzdálila. Je to kříženka knírače, takže se vyhýba cizím lidem, v noci je ostražitá. Byla vychovaná a vycvičená, dělala psí sporty. Tu noc spala na zahradě i moje druhá fenka Amálka, ale ta byla ráno doma.

Kontaktujte majitele

Vaše zpráva byla úspěšně odeslána.
Vaši zprávu se nepodařilo odeslat!

Vložte prosím Vaše kontaktní údaje. Budou okamžitě poslány majiteli psa/kočky/zvířete, který Vás už sám bude kontaktovat. Tuto službu nabízíme pro případ, že nemůžete nebo nechcete z jakýchkoliv důvodů majitele ztraceného nebo nalezeného psa/kočky/zvířete kontaktovat sami.

Ochrana osobních údajů - Vaše osobní údaje nebudou mimo majitele poskytnuty třetím osobám a zůstanou přísně utajené. Zneužití této služby je striktně zakázáno a bude potrestáno dle obchodních podmínek a zákonů ČR a nahlášeno Úřadu pro ochranu osobních údajů.

Diskuse Hledá se Kessie

Přihlášení: