Kerina

Datum ztráty 17.01.2015
Místo ztráty Moravské Bránice, Moravské Bránice 297
Telefon 606210216
Jméno Kerina
Pohlaví Samice
Kraj Jihomoravský
Okres Brno-venkov
Plemeno Německý ovčák
Věk 10 měsíců
Barva hnědočerná
Velikost Střední - 10-17kg
Okolnosti ztráty:
Hravé 10-ti měsíční štěně německého ovčáka, má ráda společnost, děti. Povahově je vyloženě společenská. Nikdo se jí nemusí vůbec bát. Na pamlsek by se určitě nechala nalákat. Nemá čip, ani tetování. Žádný obojek na sobě nemá. Váží cca 15 Kg. Utekla ze zahrady. Není chronická útěkářka. Kastrovaná není. Okolí v místě ztráty bohužel nezná. Je aktivní, má ráda pohyb. Vody se nebojí. Sní cokoliv. Zdravotní stav dobrý. Autem umí jezdit. Je zvyklá převážně na pobyt venku. Otužilá je... Telefon 606210216

Kontaktujte majitele

Vaše zpráva byla úspěšně odeslána.
Vaši zprávu se nepodařilo odeslat!

Vložte prosím Vaše kontaktní údaje. Budou okamžitě poslány majiteli psa/kočky/zvířete, který Vás už sám bude kontaktovat. Tuto službu nabízíme pro případ, že nemůžete nebo nechcete z jakýchkoliv důvodů majitele ztraceného nebo nalezeného psa/kočky/zvířete kontaktovat sami.

Ochrana osobních údajů - Vaše osobní údaje nebudou mimo majitele poskytnuty třetím osobám a zůstanou přísně utajené. Zneužití této služby je striktně zakázáno a bude potrestáno dle obchodních podmínek a zákonů ČR a nahlášeno Úřadu pro ochranu osobních údajů.

Diskuse Hledá se Kerina

Přihlášení: