Kendy

Datum ztráty 17.02.2015
Místo ztráty Ostrava, Vratimov
Telefon 737560988
Jméno Kendy
Pohlaví Samice
Kraj Moravskoslezský
Okres Ostrava
Plemeno Kříženec
Věk 1 rok
Barva černo-hnědá
Velikost Střední - 10-17kg
Okolnosti ztráty:
Kendy se ztratila 17.2.2015 v okolí Vratomova u Ostravy. Kendy je 1 rok a je černo-hnědé barvy s bílou náprsenkou, měla na sobe bílo-maskáčové kšírky, na hlave ma jizvu po operaci. Nemá čip, ani nemá tetování. Klasický žádný obojek na sobě nemá. Na jméno slyší a reaguje. Utekla z procházky. Váží cca 9 Kg. Povahově je opatrná a bojácná, ale je hodná. Nikdo se jí nemusí bát. Na pamlsek by se možná nalákat nechala. Chronická útěkářka to není. Kastrovaná není. Okolí v místě ztráty by znát měla. Je aktivní, má ráda pohyb. Vody se nebojí a ráda plave. Sní cokoliv. Zdravotní stav dobrý. Autem umí jezdit. Je zvyklá hlavně na pobyt v bytě. Otužilá docela je, zima jí moc nevadí... Telefon 737560988

Kontaktujte majitele

Vaše zpráva byla úspěšně odeslána.
Vaši zprávu se nepodařilo odeslat!

Vložte prosím Vaše kontaktní údaje. Budou okamžitě poslány majiteli psa/kočky/zvířete, který Vás už sám bude kontaktovat. Tuto službu nabízíme pro případ, že nemůžete nebo nechcete z jakýchkoliv důvodů majitele ztraceného nebo nalezeného psa/kočky/zvířete kontaktovat sami.

Ochrana osobních údajů - Vaše osobní údaje nebudou mimo majitele poskytnuty třetím osobám a zůstanou přísně utajené. Zneužití této služby je striktně zakázáno a bude potrestáno dle obchodních podmínek a zákonů ČR a nahlášeno Úřadu pro ochranu osobních údajů.

Diskuse Hledá se Kendy

Přihlášení: