Kelly

Datum ztráty 13.10.2013
Místo ztráty Nová Role, Školní
Telefon 723514639
Jméno Kelly
Pohlaví Samice
Kraj Karlovarský
Okres Karlovy Vary
Plemeno Kříženec
Věk 13měsícu
Barva VÍCEBAREVNÁ
Velikost Střední - 10-17kg
Okolnosti ztráty:
Dobrý den Kellynku měla u sebe moje bejvalá kamarádka která jí měla u sebe v Nové Roli jelikož jí tam začala dělat bordel a štěkala tak jí odvezla nechce mi říct kam nejdřív říkala že je v Karlových Varech,pak že jí srazilo auto u PENNY VE VARECH to nebyla pravda mi napsal Terezy bratr pak mi psala že jí dala do Varů do útulku tak jsem posílala fotky napsaly že tam nikdy takovej pejsek nebyl.Ztratila se mi okolo 13.10.2013 :( Moc mi chybí..:( Prosím moc o zdílení..

Kontaktujte majitele

Vaše zpráva byla úspěšně odeslána.
Vaši zprávu se nepodařilo odeslat!

Vložte prosím Vaše kontaktní údaje. Budou okamžitě poslány majiteli psa/kočky/zvířete, který Vás už sám bude kontaktovat. Tuto službu nabízíme pro případ, že nemůžete nebo nechcete z jakýchkoliv důvodů majitele ztraceného nebo nalezeného psa/kočky/zvířete kontaktovat sami.

Ochrana osobních údajů - Vaše osobní údaje nebudou mimo majitele poskytnuty třetím osobám a zůstanou přísně utajené. Zneužití této služby je striktně zakázáno a bude potrestáno dle obchodních podmínek a zákonů ČR a nahlášeno Úřadu pro ochranu osobních údajů.

Diskuse Hledá se Kelly

Přihlášení: