Kelly, Bella, Mimi

Datum ztráty 25.03.2015
Místo ztráty Úštěk, Dolní Vysoké 17
Telefon 776806817
Odměna ANO
Jméno Kelly, Bella, Mimi
Pohlaví Samec
Kraj Ústecký
Okres Litoměřice
Plemeno Dobrman
Věk 9 let / 3 roky / 5 let
Barva Černá s pálením
Velikost Velká - 18 a více kg
Okolnosti ztráty:
ZTRATILI SE TŘI PSI! Ztratili se 1 pes a dvě fenky. Utekly ze zahrady. Povahově jsou všichni 3 hodní, společenští. Nikdo se jich vůbec nemusí bát. Na pamlsek by se možná nalákat nechali. Na své jméno reagují a slyší. Ani jeden z nich není chronický útěkář. Ani jeden z nich není kastrovaný. V blízkém okolí místa ztráty by se vyznat mohli. Jsou aktivní, mají rádi pohyb. Vody se nebojí. Sní cokoliv. Zdravotní stav dobrý. Autem všichni umí jezdit. Jsou zvyklý převážně na pobyt venku. Všichni otužilý budou, aktuální noci zvládnou... Kelly - Dobrman, srst černá s pálením, 9 let starý, samec, váží cca 45 Kg. Má na sobě široký, černý, textilní obojek, se známkou. Čip, ani tetování bohužel nemá. Bella - Věk 3 roky, fenka, kříženec dobrmana - menšího vzrůstu, srst černá s pálením, váha cca do 20 Kg. Žádný obojek na sobě nemá. Čip, ani tetování bohužel nemá. Mimi - Kříženec (směska), barva černá s bíléma tlapkama a náprsenkou, věk 5 let, fenka, váha cca do 15 Kg. Žádný obojek na sobě nemá. Mimi má ČIP! (Čip ze Slovenska) Číslo čipu: 941000012056969. Tetování nemá. Mimi aktuálně hárá! Telefon 776806817 Bella se dne 27.3. vrátila sama domů. Kelly se bohužel našel mrtvý asi ho srazilo auto

Kontaktujte majitele

Vaše zpráva byla úspěšně odeslána.
Vaši zprávu se nepodařilo odeslat!

Vložte prosím Vaše kontaktní údaje. Budou okamžitě poslány majiteli psa/kočky/zvířete, který Vás už sám bude kontaktovat. Tuto službu nabízíme pro případ, že nemůžete nebo nechcete z jakýchkoliv důvodů majitele ztraceného nebo nalezeného psa/kočky/zvířete kontaktovat sami.

Ochrana osobních údajů - Vaše osobní údaje nebudou mimo majitele poskytnuty třetím osobám a zůstanou přísně utajené. Zneužití této služby je striktně zakázáno a bude potrestáno dle obchodních podmínek a zákonů ČR a nahlášeno Úřadu pro ochranu osobních údajů.

Diskuse Hledá se Kelly, Bella, Mimi

Přihlášení: