Kelly a Kitty

Datum ztráty 14.11.2014
Místo ztráty Malá Morávka, Malá Morávka 196
Telefon 721642327
Odměna ANO
Jméno Kelly a Kitty
Pohlaví Samice
Kraj Moravskoslezský
Okres Bruntál
Plemeno Kříženec
Věk 6 let a 2 roky
Barva Rezavozlatá a strakatá
Velikost Střední - 10-17kg
Okolnosti ztráty:
Dne 14.11. 2014 se nám ztratily dvě fenky, matka s dcerou slyšící na jméno Kelly a Kitty. Fenka Kelly čeká pravděpodobně štěnata. Má na sobě hnědý, kožený obojek, bez známky. Váží cca 20 Kg. Má trochu narůžovělý čumáček. Moc jí zima nevadí. Je stará 6 let... Fenka Kitty má na sobě červený textilní obojek, bez známky. Váží cca 10 - 12 Kg. Má bílou lysinku pod krkem na srsti. Zimu naopak nemá ráda. Je stará 2 roky... Vytrhly se obě dvě i s vodítkama při procházce. Utíkaly po hlavní cestě směrem na Rýmařov. Fenky jsou hodné, přátelské, mají rádi lidi i děti. Nikdo se jich nemusí bát. Na jídlo by se určitě nechali odchytit. Jsou od malička zvyklé žít v bytě, tak o ně máme v tomhle počasí velký strach. Po čtrnácti dnech od ztráty byly viděny u Rýmařova u Čističky odpadních vod. Od té doby je nikdo neviděl. Za jakoukoliv pomoc mockrát děkujeme!!! Ani jedna z nich nemá čip, ani tetování. Chronické útěkářky! Právě nehárají. Ani jedna není kastrovaná. Okolí v místě ztráty se moc nevyznají... Obě jsou aktivní, mají rády pohyb. Vody se nebojí. Sní cokoliv. Zdravotní stav dobrý. Jsou zvyklé jezdit autem. Poslední stopa byla z oblasti: Jamartice Rýmařov u čističky (ČOV) čističky odpadních vod, stopa je 14 dní nazpět... Telefon 721642327

Kontaktujte majitele

Vaše zpráva byla úspěšně odeslána.
Vaši zprávu se nepodařilo odeslat!

Vložte prosím Vaše kontaktní údaje. Budou okamžitě poslány majiteli psa/kočky/zvířete, který Vás už sám bude kontaktovat. Tuto službu nabízíme pro případ, že nemůžete nebo nechcete z jakýchkoliv důvodů majitele ztraceného nebo nalezeného psa/kočky/zvířete kontaktovat sami.

Ochrana osobních údajů - Vaše osobní údaje nebudou mimo majitele poskytnuty třetím osobám a zůstanou přísně utajené. Zneužití této služby je striktně zakázáno a bude potrestáno dle obchodních podmínek a zákonů ČR a nahlášeno Úřadu pro ochranu osobních údajů.

Diskuse Hledá se Kelly a Kitty

Přihlášení: