Kelly a její dcera Kitty

Datum ztráty 14.11.2014
Místo ztráty Malá Morávka, Malá Morávka 196
Telefon 721642327
Odměna ANO
Jméno Kelly a její dcera Kitty
Pohlaví Samice
Kraj Moravskoslezský
Okres Bruntál
Plemeno Kříženec
Věk 6 let a 2 roky
Barva Rezavá a strakatá
Velikost Střední - 10-17kg
Okolnosti ztráty:
Dne 14.11. 2014 se nám ztratily dvě fenky, matka s dcerou slyšící na jméno Kelly a Kitty. Fenka Kelly se hárala a utekly obě dvě ze zahrady. Vytrhly se i s vodítkama při procházce na zahradě. Od té doby je nikdo neviděl. Žijí celý život v bytě a jsou zvyklé na teplo. Fenky jsou přátelské a neublíží nikomu. Jsou zvyklé na děti. Nikdo se jich nemusí bát. Na pamlsek se určitě nechají odchytit. Máme o ně velký strach. Kelly - Váží cca 20 Kg. Srst hodně světle hnědá. Je stará 6 let. Má na sobě černý, kožený obojek, s vodítkem, bez známky. Kitty - Váží cca 12 Kg. Černo světlá srst. Je stará 2 roky. Má na sobě červený, textilní obojek s vodítkem, bez známky. Nemají čip, ani tetování. Kastrované nejsou. Utekly ze zahrady. Občas utekly, ale vždy se rychle našli. Kitty okolí v místě ztráty vůbec nezná a Kelly trochu ano. Jsou aktivní, mají rádi pohyb. Plavat umí. Sní cokoliv. Kelly umí jezdit autem, Ketty trochu méně. Zdravotní stav dobrý. Jsou zvyklé na pobyt doma, ale venku jim to vůbec nevadí... Mockrát děkujeme za jakoukoliv pomoc!!! Telefon 721642327

Kontaktujte majitele

Vaše zpráva byla úspěšně odeslána.
Vaši zprávu se nepodařilo odeslat!

Vložte prosím Vaše kontaktní údaje. Budou okamžitě poslány majiteli psa/kočky/zvířete, který Vás už sám bude kontaktovat. Tuto službu nabízíme pro případ, že nemůžete nebo nechcete z jakýchkoliv důvodů majitele ztraceného nebo nalezeného psa/kočky/zvířete kontaktovat sami.

Ochrana osobních údajů - Vaše osobní údaje nebudou mimo majitele poskytnuty třetím osobám a zůstanou přísně utajené. Zneužití této služby je striktně zakázáno a bude potrestáno dle obchodních podmínek a zákonů ČR a nahlášeno Úřadu pro ochranu osobních údajů.

Diskuse Hledá se Kelly a její dcera Kitty

Přihlášení: