Keisy

Datum ztráty 31.03.2015
Místo ztráty Trpísty u Stříbra, E25
Telefon 607712573
Odměna ANO
Jméno Keisy
Pohlaví Samice
Kraj Plzeňský
Okres Tachov
Plemeno Zlatý retriever
Věk 17 měsíců
Barva béžová, hodně bílá
Velikost Velká - 18 a více kg
Okolnosti ztráty:
Keisy je 17 měsíců stará fenka, plemeno Zlatý retriever. Je téměř bílé barvy srsti, má světle hnědá ouška, váží cca 29 kg. Ztratila se 31.3.15 v Trpístech u Stříbra, zrovna hárala, vítr povalil bránu a fenka je od té doby pryč. Nikdy dříve neutekla, okolí ztráty zná. Nemá čip, ani tetování. Kastrovaná není, obojek žádný neměla. Je poslušná. Je bojácnější povahy, Ostatní pejsky snáší dobře, není agresivní. Je to plavkyně, miluje vodu. Autem je zvyklá jezdit, ale nemá to ráda. Fyzicky je aktivní.

Kontaktujte majitele

Vaše zpráva byla úspěšně odeslána.
Vaši zprávu se nepodařilo odeslat!

Vložte prosím Vaše kontaktní údaje. Budou okamžitě poslány majiteli psa/kočky/zvířete, který Vás už sám bude kontaktovat. Tuto službu nabízíme pro případ, že nemůžete nebo nechcete z jakýchkoliv důvodů majitele ztraceného nebo nalezeného psa/kočky/zvířete kontaktovat sami.

Ochrana osobních údajů - Vaše osobní údaje nebudou mimo majitele poskytnuty třetím osobám a zůstanou přísně utajené. Zneužití této služby je striktně zakázáno a bude potrestáno dle obchodních podmínek a zákonů ČR a nahlášeno Úřadu pro ochranu osobních údajů.

Diskuse Hledá se Keisy

Přihlášení: