Keisi

Datum ztráty 16.03.2015
Místo ztráty Vepřek, 35
Telefon 774547354
Odměna 1.000,- Kč
Jméno Keisi
Pohlaví Samice
Kraj Středočeský
Okres Mělník
Plemeno Francouzský buldoček
Věk 5
Barva bílo černá
Velikost Střední - 10-17kg
Okolnosti ztráty:
Keisi je 5 let stará fenka, plemeno Francouzský buldoček. Je menšího vzrůstu než klasický f.buldoček, váží 10 kg. Je bílo černá, na boku má skvrnu ve tvaru kostičky. Ztratila se 16.3.2015 v oblasti Vepřek. Okolí ztráty zná, nikdy dříve neutekla. Je možné, že byla ukradena. Na sobě měla černý kožený obojek. Čip ani tetování nemá. Kastrovaná není. Je mírumilovná, velice přátelská. Je strašně hodná, poslušná, moc prosíme o pomoc při hledání. Ostatní pejsky snáší dobře, chce si hrát. Voda ji nevadí, ale plavat dobrovolně nepůjde. Autem je zvyklá jezdit, ale je jí v něm špatně. Fyzicky je na tom dobře.

Kontaktujte majitele

Vaše zpráva byla úspěšně odeslána.
Vaši zprávu se nepodařilo odeslat!

Vložte prosím Vaše kontaktní údaje. Budou okamžitě poslány majiteli psa/kočky/zvířete, který Vás už sám bude kontaktovat. Tuto službu nabízíme pro případ, že nemůžete nebo nechcete z jakýchkoliv důvodů majitele ztraceného nebo nalezeného psa/kočky/zvířete kontaktovat sami.

Ochrana osobních údajů - Vaše osobní údaje nebudou mimo majitele poskytnuty třetím osobám a zůstanou přísně utajené. Zneužití této služby je striktně zakázáno a bude potrestáno dle obchodních podmínek a zákonů ČR a nahlášeno Úřadu pro ochranu osobních údajů.

Diskuse Hledá se Keisi

Přihlášení: