Kefir

Datum ztráty 19.02.2015
Místo ztráty Huslenky, 488
Telefon 777157963
Odměna 3.000,- Kč
Jméno Kefir
Pohlaví Samec
Kraj Zlínský
Okres Vsetín
Plemeno Kříženec
Věk 4roky
Barva černo bila žihana
Velikost Velká - 18 a více kg
Okolnosti ztráty:
Kefir je 4 roky starý pes, křiženec Luisianskeho leopardího psa , huskyho a ohaře. Je černo - bílo - žíhaný. Váží cca 25 kg. Má světle modré oči a uvnitř jednoho oka hnědou skvrnku. Je to vytrvalý běžec. Utekl ze zahrady na okraji obce Huslenky 19.2.2015. Pes žil dlouhou dobu ve městě, na lidi je zvyklý. Cizích lidí se nejdříve může bát, ale když se na něj půjde pomalu, začne důvěřovat. Rád prohání malé pejsky, není však agresivní. Není čipovaný, tetovaný, ani kastrovaný. Měl na sobě starší černý kožený obojek. Není to utíkavý pejsek, okolí zná pouze z vycházek. Byl na hlídání u babičky. Neumí se orientovat v terénu. Vodě se spíše vyhýbá, fyzicky je aktivní. V autě je zvyklý jezdit.

Kontaktujte majitele

Vaše zpráva byla úspěšně odeslána.
Vaši zprávu se nepodařilo odeslat!

Vložte prosím Vaše kontaktní údaje. Budou okamžitě poslány majiteli psa/kočky/zvířete, který Vás už sám bude kontaktovat. Tuto službu nabízíme pro případ, že nemůžete nebo nechcete z jakýchkoliv důvodů majitele ztraceného nebo nalezeného psa/kočky/zvířete kontaktovat sami.

Ochrana osobních údajů - Vaše osobní údaje nebudou mimo majitele poskytnuty třetím osobám a zůstanou přísně utajené. Zneužití této služby je striktně zakázáno a bude potrestáno dle obchodních podmínek a zákonů ČR a nahlášeno Úřadu pro ochranu osobních údajů.

Diskuse Hledá se Kefir

Přihlášení: