Katka, Kačenka

Datum ztráty 28.12.2014
Místo ztráty Mnichovo Hradiště, Veselá, Školní 12
Telefon 737573352
Odměna 500,- Kč
Jméno Katka, Kačenka
Pohlaví Samice
Kraj Středočeský
Okres Mladá Boleslav
Plemeno Kříženec
Věk 1 rok
Barva bílá, béžová
Velikost Malá - do 9kg
Okolnosti ztráty:
Kačenka je milá fenečka, která se jednou za čas ráda proběhne po okolí. Jinak umí být poslušná. Ztratila se 28.12.2014 v oblasti Mnichovo Hradiště, Veselá, Školní 12. Slyší na oboje Katka i Kačenka. Je kříženec, ale připomíná malýho bígla, nebo Jecka Russla teriera. Věk 1 rok. Srst: bílá, béžová. Bohužel nemá obojek ani známku. Nemá čip, ani tetování. Váží cca 3 Kg. Utekla ze dvorku. Reaguje na zavolání. Povahově hodná, milá, přátelská. Nikdo se jí nemusí bát! Na pamlsek by se nechala odchytit. Chronická útěkářka není. Kastrovaná není. Aktuálně nehárá. Okolí v místě ztráty by znát měla, ale jen úzce. Je aktivní, má ráda pohyb. Vodu nemusí. Sní cokoliv. Zdravotní stav dobrý. Autem umí jezdit. Je docela otužilá. Je zvyklá hlavně na pobyt venku, ale tak i doma... Telefon 737 573 352

Kontaktujte majitele

Vaše zpráva byla úspěšně odeslána.
Vaši zprávu se nepodařilo odeslat!

Vložte prosím Vaše kontaktní údaje. Budou okamžitě poslány majiteli psa/kočky/zvířete, který Vás už sám bude kontaktovat. Tuto službu nabízíme pro případ, že nemůžete nebo nechcete z jakýchkoliv důvodů majitele ztraceného nebo nalezeného psa/kočky/zvířete kontaktovat sami.

Ochrana osobních údajů - Vaše osobní údaje nebudou mimo majitele poskytnuty třetím osobám a zůstanou přísně utajené. Zneužití této služby je striktně zakázáno a bude potrestáno dle obchodních podmínek a zákonů ČR a nahlášeno Úřadu pro ochranu osobních údajů.

Diskuse Hledá se Katka, Kačenka

Přihlášení: