Kate

Datum ztráty 31.12.2021
Místo ztráty Nymburk, Znamínkova
Telefon 722307022
Odměna 5.000,- Kč
Jméno Kate
Pohlaví Samice
Kraj Středočeský
Okres Nymburk
Plemeno Kříženec
Věk 6 let
Barva Bílá s rezavými znaky
Velikost Malá - do 9kg
Okolnosti ztráty:
Kate je 6 let stará kočička. Měla antiparazitní obojek, čip ne. Kastrovaná nebyla a mohla vážit cca 5 kg. Chodila u nás na zahradu a vždy přiběhla na zavolání. Jednou se nevrátila a od té doby jí hledáme. Doufáme že se k nám vrátí. Ztratila před pár měsíci, bohužel jsem se o téhle stránce dozvěděla až teď. Jinou fotku než kde byla ještě kotě nemám, ale skvrny na hlavičce bude mít stejné a půjde jí podle nich rozpoznat. Jedná je o kočičku narozenou v červnu roku 2016.

Kontaktujte majitele

Vaše zpráva byla úspěšně odeslána.
Vaši zprávu se nepodařilo odeslat!

Vložte prosím Vaše kontaktní údaje. Budou okamžitě poslány majiteli psa/kočky/zvířete, který Vás už sám bude kontaktovat. Tuto službu nabízíme pro případ, že nemůžete nebo nechcete z jakýchkoliv důvodů majitele ztraceného nebo nalezeného psa/kočky/zvířete kontaktovat sami.

Ochrana osobních údajů - Vaše osobní údaje nebudou mimo majitele poskytnuty třetím osobám a zůstanou přísně utajené. Zneužití této služby je striktně zakázáno a bude potrestáno dle obchodních podmínek a zákonů ČR a nahlášeno Úřadu pro ochranu osobních údajů.

Diskuse Hledá se Kate

Přihlášení: