Káťa

Datum ztráty 14.04.2014
Místo ztráty Svitavy, Felberova 23
Telefon 739613907
Odměna 2.500,- Kč
Jméno Káťa
Pohlaví Samice
Kraj Pardubický
Okres Svitavy
Plemeno Evropská kočka 
Věk 9 let
Barva Vícebarevná, Vícebarevná
Velikost Malá - do 9kg
Okolnosti ztráty:
Dne 14.4.2014 se nám ztratila kočička v areálu Svitavského penzionu, slyší na jméno Káťa. Má devět let. Je drobnější, hubenější, má mourovatou barvu a černé žíhání na hlavě, hřbetu a ocásku, náprsenku i bříško má světle( blonďaté s tmavým kropenatím). Má výrazně černé žíhání na předních tlapičkách. Utekla z přepravky, bála se jí. Povahově je milá a hodná, ale jen doma, venku nebývala, tak nevíme jak se bude chovat, nejspíše bude vyplašená. Obojek na sobě nemá. Čip, ani tetování nemá. Nikdy se neztratila. Není kastrovaná. Okolí vůbec nezná. Je to vyloženě gaučová kočička.

Kontaktujte majitele

Vaše zpráva byla úspěšně odeslána.
Vaši zprávu se nepodařilo odeslat!

Vložte prosím Vaše kontaktní údaje. Budou okamžitě poslány majiteli psa/kočky/zvířete, který Vás už sám bude kontaktovat. Tuto službu nabízíme pro případ, že nemůžete nebo nechcete z jakýchkoliv důvodů majitele ztraceného nebo nalezeného psa/kočky/zvířete kontaktovat sami.

Ochrana osobních údajů - Vaše osobní údaje nebudou mimo majitele poskytnuty třetím osobám a zůstanou přísně utajené. Zneužití této služby je striktně zakázáno a bude potrestáno dle obchodních podmínek a zákonů ČR a nahlášeno Úřadu pro ochranu osobních údajů.

Diskuse Hledá se Káťa

Přihlášení: