Karlík

Datum ztráty 05.05.2015
Místo ztráty Mníšek u Liberce, Tovární 346
Telefon +420608616112
Odměna 1.000,- Kč
Jméno Karlík
Pohlaví Samec
Kraj Liberecký
Okres Liberec
Plemeno Kříženec
Věk cca 12 let
Barva šedobéžový
Velikost Střední - 10-17kg
Okolnosti ztráty:
Karlík je cca 12 let starý kříženec. Vypadá jako drsnosrstý teriér. Má šedobéžovou barvu. Váží cca 12 kg. Má na sobě zelené kšíry se známkou. Nemá čip ani tetování. Není kastrovaný. Pejsek utekl ze zahrady mého hotýlku pro psy. Podlezl plot a i když jsem se za ním okamžitě vydala a volala na něj, utíkal stále dál. Nakonec zaběhl do lesa a i když jsem zalarmovala celou vesnici a okolí, už ho nikdo nenašel. Několikrát byl viděn u místní benzinové pumpy. Majitelé bydlí v Liberci, je možné, že se pes snaží vrátit tam. V okolí to vůbec nezná. Vodu nemá rád, na jízdu autem je zvyklý. Je zvyklý na pobyt doma, má rád teplo. Je aktivní.

Kontaktujte majitele

Vaše zpráva byla úspěšně odeslána.
Vaši zprávu se nepodařilo odeslat!

Vložte prosím Vaše kontaktní údaje. Budou okamžitě poslány majiteli psa/kočky/zvířete, který Vás už sám bude kontaktovat. Tuto službu nabízíme pro případ, že nemůžete nebo nechcete z jakýchkoliv důvodů majitele ztraceného nebo nalezeného psa/kočky/zvířete kontaktovat sami.

Ochrana osobních údajů - Vaše osobní údaje nebudou mimo majitele poskytnuty třetím osobám a zůstanou přísně utajené. Zneužití této služby je striktně zakázáno a bude potrestáno dle obchodních podmínek a zákonů ČR a nahlášeno Úřadu pro ochranu osobních údajů.

Diskuse Hledá se Karlík

Přihlášení: