Karina

Datum ztráty 11.08.2014
Místo ztráty Praha 10 - Hostivař, V Chotejně
Telefon 777555027
Odměna 1.000,- Kč
Jméno Karina
Pohlaví Samice
Kraj Praha
Okres Praha-město
Plemeno Pražský krysařík
Věk 4 roky
Barva Černo-Zrzavá
Velikost Malá - do 9kg
Okolnosti ztráty:
1. Září byla viděna u Hostivařské přehrady u dřevěného odpočinkové mola. Odměna za nalezení 1000 Kč. Pokuste se jí prosím pomalu (klidným přístupem a opatrně) odchytit. Miluje k jídlu kočičí granule. Fenka Pražského krysaříka jménem Karina utekla 11.08.2014 v oblasti Praha 10 - Hostivař, ul. V Chotejně. Barva černo - hnědá, 4 roky stará. Reálná fotografie bohužel není k dispozici. Utekla z auta. Je velice aktivní a rychlá. Povahově je bojácná, lidí se bojí a třese se jí ocas. Vrčí, cení zuby a štěká - agresivní není. Obojek žádný nemá. Tetování nemá. Ale čip ano! Nikdy neutekla. Kastrovaná není. Okolí nezná! Je vybíravá, jí kočičí granule. Zdravotní stav dobrý. Telefon 777555027

Kontaktujte majitele

Vaše zpráva byla úspěšně odeslána.
Vaši zprávu se nepodařilo odeslat!

Vložte prosím Vaše kontaktní údaje. Budou okamžitě poslány majiteli psa/kočky/zvířete, který Vás už sám bude kontaktovat. Tuto službu nabízíme pro případ, že nemůžete nebo nechcete z jakýchkoliv důvodů majitele ztraceného nebo nalezeného psa/kočky/zvířete kontaktovat sami.

Ochrana osobních údajů - Vaše osobní údaje nebudou mimo majitele poskytnuty třetím osobám a zůstanou přísně utajené. Zneužití této služby je striktně zakázáno a bude potrestáno dle obchodních podmínek a zákonů ČR a nahlášeno Úřadu pro ochranu osobních údajů.

Diskuse Hledá se Karina

Přihlášení: