Karina

Datum ztráty 05.11.2014
Místo ztráty Vysoká u Holic, Vysoká u Holic 45
Telefon 721770047
Jméno Karina
Pohlaví Samice
Kraj Pardubický
Okres Pardubice
Plemeno Kříženec
Věk 2 Roky
Barva hnědá mouratá
Velikost Malá - do 9kg
Okolnosti ztráty:
Ztratila se nám kočička Karina. Byla zvyklá být doma i venku. I když byla venku, vždy ráno a večer přišla na krmení. Od 5.11. jsme ji neviděli. Prosím o jakékoliv informace. Není čipovaná, ani tetovaná a nemá na sobě ani žádný obojek. Váží cca 3 Kg. Na jedné tlapce má utržený drápek. Povahově je kontaktní, společenská, hodná. Na pamlsek by se určitě nechala odchytit. Nikdy v životě neutekla. Je kastrovaná. Okolí ztráty by znát měla. Je aktivní, má ráda pohyb. Vodu nemusí. V jídle je maličko vybíravá. Zdravotní stav dobrý. Autem neumí jezdit, nemá ráda. Moc děkuji. Telefon 721770047

Kontaktujte majitele

Vaše zpráva byla úspěšně odeslána.
Vaši zprávu se nepodařilo odeslat!

Vložte prosím Vaše kontaktní údaje. Budou okamžitě poslány majiteli psa/kočky/zvířete, který Vás už sám bude kontaktovat. Tuto službu nabízíme pro případ, že nemůžete nebo nechcete z jakýchkoliv důvodů majitele ztraceného nebo nalezeného psa/kočky/zvířete kontaktovat sami.

Ochrana osobních údajů - Vaše osobní údaje nebudou mimo majitele poskytnuty třetím osobám a zůstanou přísně utajené. Zneužití této služby je striktně zakázáno a bude potrestáno dle obchodních podmínek a zákonů ČR a nahlášeno Úřadu pro ochranu osobních údajů.

Diskuse Hledá se Karina

Přihlášení: