Karin

Datum ztráty 17.02.2015
Místo ztráty Pchery, 5. Května
Telefon 730180994
Jméno Karin
Pohlaví Samice
Kraj Středočeský
Okres Kladno
Plemeno Parson Russell Teriér
Věk 2,5 roku
Barva bílá, flek na zádech
Velikost Malá - do 9kg
Okolnosti ztráty:
Karin je 2,5 roku stará fenka, plemeno Parson Russell Teriér. Je bílá s hnědočerným flekem na zádech,zvláštní znamení- zatočený prasečí ocásek. Byla ukradena dne 17.2. v 17:30 v oblasti Pchery , 5. Května. Odběhla od dcery a když k ní běžela zpátky na zavolání, tak ji chytil chlap, který tam postával u auta, nastoupil s ní dozadu do auta a odjeli směr Kladno. Měla by to být tmavá fabia a tmavovlasý chlap v černé bundě zn.Vehicle. Nese genetickou vadu a proto je kastrovaná, takže pro množitele, což je jediný důvod krádeže,který mě napadá je bezcenná. Není čipovaná, ani tetovaná. Měla na sobě textilní duhový obojek. Váží cca 5-6 kg. Okolí ztráty zná. K lidem je přátelská, ale lidskou společnost nevyhledává. Ostatní psy moc ráda nemá. Autem je zvyklá jezdit. Fyzicky je aktivní.

Kontaktujte majitele

Vaše zpráva byla úspěšně odeslána.
Vaši zprávu se nepodařilo odeslat!

Vložte prosím Vaše kontaktní údaje. Budou okamžitě poslány majiteli psa/kočky/zvířete, který Vás už sám bude kontaktovat. Tuto službu nabízíme pro případ, že nemůžete nebo nechcete z jakýchkoliv důvodů majitele ztraceného nebo nalezeného psa/kočky/zvířete kontaktovat sami.

Ochrana osobních údajů - Vaše osobní údaje nebudou mimo majitele poskytnuty třetím osobám a zůstanou přísně utajené. Zneužití této služby je striktně zakázáno a bude potrestáno dle obchodních podmínek a zákonů ČR a nahlášeno Úřadu pro ochranu osobních údajů.

Diskuse Hledá se Karin

Přihlášení: