Karfild

Datum ztráty 07.09.2018
Místo ztráty Místek, Školská 763
Telefon 602731514
Odměna 5.000,- Kč
Jméno Karfild
Pohlaví Samec
Kraj Moravskoslezský
Okres Frýdek-Místek
Plemeno Evropská kočka 
Věk 2 roky
Barva bílý jako křída
Velikost Malá - do 9kg
Okolnosti ztráty:
Náš kocourek Karfild je hodný,kamarádský a hlavně hravý. Má rád lidi a hlavně děti,pokud mu samozřejmě někdo neubližuje. Byl naučený chodit ráno po snídani ven a domů se vracel kolem 19. - 21.00 hod téměř každý den. V regionu Místek, na ulici Školská 763 u 4. ZŠ v rozmezí + - 500 m měl svoje teritorium a mnoho lidi ho znali,byl tady ikonou a oblíbeným . V pátek se už nevrátil domů,stopy taky vedou do nedaleké ubytovny pro bezdomovce,kde byl viděn,jak si s ním hrají romští cikáni. Ztracen v pátek v pozdních večerních hodinách.

Kontaktujte majitele

Vaše zpráva byla úspěšně odeslána.
Vaši zprávu se nepodařilo odeslat!

Vložte prosím Vaše kontaktní údaje. Budou okamžitě poslány majiteli psa/kočky/zvířete, který Vás už sám bude kontaktovat. Tuto službu nabízíme pro případ, že nemůžete nebo nechcete z jakýchkoliv důvodů majitele ztraceného nebo nalezeného psa/kočky/zvířete kontaktovat sami.

Ochrana osobních údajů - Vaše osobní údaje nebudou mimo majitele poskytnuty třetím osobám a zůstanou přísně utajené. Zneužití této služby je striktně zakázáno a bude potrestáno dle obchodních podmínek a zákonů ČR a nahlášeno Úřadu pro ochranu osobních údajů.

Diskuse Hledá se Karfild

Přihlášení: