Karel

Datum ztráty 23.04.2014
Místo ztráty Praha 7, Kostelní (u technického muzea)
Telefon 774587236
Odměna ANO
Jméno Karel
Pohlaví Samec
Kraj Praha
Okres Praha-město
Plemeno Čivava
Věk 5 let
Barva Černá, Bílá
Velikost Malá - do 9kg
Okolnosti ztráty:
Včera 23.4.2014 kolem 17.hodiny se v Letenských sadech, poblíž Národního technického muzea v Praze ztratil čivavák Karel. Lekl se psa. Je mu kolem pěti let, je kastrovaný. Váží 3 kg. Má černobílou středně dlouhou srst (ne jako obvyklá jemná srst čivavy, ale spíš taková co má například bígl). Typické je pro něj bílé "obočí" a hubené, křivé nohy. Pochází z útulku, je velmi bojácný. Lidí i pejsků se bojí. Okolí nezná. Je také čipovaný, ale bohužel není zaregistrovaný, číslo čipu je 203108000000956.

Kontaktujte majitele

Vaše zpráva byla úspěšně odeslána.
Vaši zprávu se nepodařilo odeslat!

Vložte prosím Vaše kontaktní údaje. Budou okamžitě poslány majiteli psa/kočky/zvířete, který Vás už sám bude kontaktovat. Tuto službu nabízíme pro případ, že nemůžete nebo nechcete z jakýchkoliv důvodů majitele ztraceného nebo nalezeného psa/kočky/zvířete kontaktovat sami.

Ochrana osobních údajů - Vaše osobní údaje nebudou mimo majitele poskytnuty třetím osobám a zůstanou přísně utajené. Zneužití této služby je striktně zakázáno a bude potrestáno dle obchodních podmínek a zákonů ČR a nahlášeno Úřadu pro ochranu osobních údajů.

Diskuse Hledá se Karel

Přihlášení: