Karamelka

Datum ztráty 19.05.2016
Místo ztráty Praha 4 - Točná, Pod Čihadlem 10
Telefon 721314490
Odměna 10.000,- Kč
Jméno Karamelka
Pohlaví Samice
Kraj Praha
Okres Praha-město
Plemeno Kříženec
Věk 7 let
Barva černo-zrzavá
Velikost Malá - do 9kg
Okolnosti ztráty:
Karamelka je 7 let stará kočka. Na své jméno slyší. Má bílý antiparazitní obojek, čipovaná není. Je kastrovaná a váží cca 4 kg. Je to polovenkovní kočička, která se pravidelně vydává na procházky a vracívá se na krmení a spánek do domu. Pohybuje se většinou jen v okolí tak cca 500 metrů od domu v horní části Točné. Nebyla doma od čtvrtečního večera. Bojí se psů, mohla poodejít dál a kvůli psovi to nepřekoná zpět. Prohledali jsme bezprostřední okolí, hlavní silnici a les, může se ale ukrývat u nějakého domu, ve dřevníku nebo venkovním nábytku. Je přítulná i k lidem které dobře nezná.

Kontaktujte majitele

Vaše zpráva byla úspěšně odeslána.
Vaši zprávu se nepodařilo odeslat!

Vložte prosím Vaše kontaktní údaje. Budou okamžitě poslány majiteli psa/kočky/zvířete, který Vás už sám bude kontaktovat. Tuto službu nabízíme pro případ, že nemůžete nebo nechcete z jakýchkoliv důvodů majitele ztraceného nebo nalezeného psa/kočky/zvířete kontaktovat sami.

Ochrana osobních údajů - Vaše osobní údaje nebudou mimo majitele poskytnuty třetím osobám a zůstanou přísně utajené. Zneužití této služby je striktně zakázáno a bude potrestáno dle obchodních podmínek a zákonů ČR a nahlášeno Úřadu pro ochranu osobních údajů.

Diskuse Hledá se Karamelka

Přihlášení: