Karamela

Datum ztráty 08.12.2015
Místo ztráty Vysoký Újezd, U Vodárny
Telefon 724582587
Jméno Karamela
Pohlaví Samice
Kraj Středočeský
Okres Beroun
Plemeno Kříženec
Věk 2,5 roku
Barva černá
Velikost Střední - 10-17kg
Okolnosti ztráty:
Karamela je 2,5 roku stará fenka. Váží 20 kg. Jedná se o fenku, kříženec ohaře, zbarvení černé s prošedivělou náprsenkou (viz přiložené foto). Slyší na jméno Karamela (Kara). V době ztráty na sobě měla fialový látkový obojek a na něm očkovací známku s kontaktem na veterináře ve Zruči nad Sázavou. Čip ani tetování nemá, kastrovaná je. Je velmi nedůvěřivá vůči cizím lidem, ale hodná. NOVÉ INFO: Dle zprostředkovaných informací byla v ten den krátce po zběhnutí sražena autem a odveZena na veterinu, zatím se mi nepodařilo najít ordinaci, kde by potvrdili, že ji ošetřili... Stále doufám, byla mlha, řidiči není co vyčítat, jen bych ráda věděla, zda srážku přežila a můžu doufat, že se jí dočkáme..

Kontaktujte majitele

Vaše zpráva byla úspěšně odeslána.
Vaši zprávu se nepodařilo odeslat!

Vložte prosím Vaše kontaktní údaje. Budou okamžitě poslány majiteli psa/kočky/zvířete, který Vás už sám bude kontaktovat. Tuto službu nabízíme pro případ, že nemůžete nebo nechcete z jakýchkoliv důvodů majitele ztraceného nebo nalezeného psa/kočky/zvířete kontaktovat sami.

Ochrana osobních údajů - Vaše osobní údaje nebudou mimo majitele poskytnuty třetím osobám a zůstanou přísně utajené. Zneužití této služby je striktně zakázáno a bude potrestáno dle obchodních podmínek a zákonů ČR a nahlášeno Úřadu pro ochranu osobních údajů.

Diskuse Hledá se Karamela

Přihlášení: