Kajla

Datum ztráty 02.06.2014
Místo ztráty Seměvice, kousek od Semněvic směrem na Pocínovice
Telefon 721751613
Odměna ANO
Jméno Kajla
Pohlaví Samice
Kraj Plzeňský
Okres Domažlice
Plemeno Kříženec
Věk 6 let
Barva hnědo-bílá
Velikost Malá - do 9kg
Okolnosti ztráty:
Kajla je šestiletá fenečka, kříženka Shit-zu s jezevčíkem. Je hnědé barvy, na hlavičce a pod krkem je bílá. Váží 6-7 kg. Ztratila se 2.6.14, bylo to kousek od Semněvic směrem na Pocínovice. Na sobě měla zelený obojek se zeleným šátečkem. Je hodná, hravá a miluje pískací hračky. Na bříšku má tukovou bouli. Není čipovaná, kastrovaná, ani tetovaná. K cizím lidem se moc nepřibližuje, k cizím pejskům se chová hravě. Nikdy dříve neutekla, okolí zná trochu. Je fyzicky aktivní.

Kontaktujte majitele

Vaše zpráva byla úspěšně odeslána.
Vaši zprávu se nepodařilo odeslat!

Vložte prosím Vaše kontaktní údaje. Budou okamžitě poslány majiteli psa/kočky/zvířete, který Vás už sám bude kontaktovat. Tuto službu nabízíme pro případ, že nemůžete nebo nechcete z jakýchkoliv důvodů majitele ztraceného nebo nalezeného psa/kočky/zvířete kontaktovat sami.

Ochrana osobních údajů - Vaše osobní údaje nebudou mimo majitele poskytnuty třetím osobám a zůstanou přísně utajené. Zneužití této služby je striktně zakázáno a bude potrestáno dle obchodních podmínek a zákonů ČR a nahlášeno Úřadu pro ochranu osobních údajů.

Diskuse Hledá se Kajla

Přihlášení: