Kája

Datum ztráty 11.06.2017
Místo ztráty Běleč, 16
Telefon 739650197
Jméno Kája
Pohlaví Samec
Kraj Jihočeský
Okres Tábor
Plemeno Kříženec
Věk 3 roky
Barva Bílá s černými znaky
Velikost Střední - 10-17kg
Okolnosti ztráty:
Karel (slyšící na Kája i Karel) je 3 roky starý pes. Má na sobě černý nastavitelný obojek se známkou obce Běleč. Je čipovaný (203098100398547). Kastrovaný není. Zaběhl se se svým psím kamarádem po tom co se oba dva lekli výstřelů myslivce. Druhý pejsek se naštěstí domů vrátil druhý den ráno. Kája je bohužel stále k nenalezení. Byl zachráněn ze špatných podmínek a námi adoptován v lednu tohoto roku. Neublíží, ale může se bát cizích lidí. Je středního vzrůstu, bílé barvy s černými výraznými fleky.

Kontaktujte majitele

Vaše zpráva byla úspěšně odeslána.
Vaši zprávu se nepodařilo odeslat!

Vložte prosím Vaše kontaktní údaje. Budou okamžitě poslány majiteli psa/kočky/zvířete, který Vás už sám bude kontaktovat. Tuto službu nabízíme pro případ, že nemůžete nebo nechcete z jakýchkoliv důvodů majitele ztraceného nebo nalezeného psa/kočky/zvířete kontaktovat sami.

Ochrana osobních údajů - Vaše osobní údaje nebudou mimo majitele poskytnuty třetím osobám a zůstanou přísně utajené. Zneužití této služby je striktně zakázáno a bude potrestáno dle obchodních podmínek a zákonů ČR a nahlášeno Úřadu pro ochranu osobních údajů.

Diskuse Hledá se Kája

Přihlášení: