Kája

Datum ztráty 04.05.2015
Místo ztráty Plzen, Mikulášské nám.630/2
Telefon 606756002
Jméno Kája
Pohlaví Samec
Kraj Plzeňský
Okres Plzeň-město
Plemeno Kříženec
Věk 4 roky
Barva černá se žíhaním
Velikost Střední - 10-17kg
Okolnosti ztráty:
Kája je 4 roky starý kříženec. Ztratil se 4.5. ve 22 hodin mému dospělému synovi, když jsem byla na noční směně. Vyběhl mu ze dveří. Syna má rád, poslouchá ho. Kája je černý se světlým-zlatým žíháním, má bílou náprsenku a konce tlapek. Váží cca 12kg. Má čip 900008800806810. Je vykastrovaný. Na lidi skáče a štěká, ale je přátelský. Na pamlsek by se nalákat nechal. Na velké psy štěká. Nemá rád vodu. V autě je zvyklý jezdit, ale je nervózní.Je zvyklý na pobyt doma. Je hyperaktivní.

Kontaktujte majitele

Vaše zpráva byla úspěšně odeslána.
Vaši zprávu se nepodařilo odeslat!

Vložte prosím Vaše kontaktní údaje. Budou okamžitě poslány majiteli psa/kočky/zvířete, který Vás už sám bude kontaktovat. Tuto službu nabízíme pro případ, že nemůžete nebo nechcete z jakýchkoliv důvodů majitele ztraceného nebo nalezeného psa/kočky/zvířete kontaktovat sami.

Ochrana osobních údajů - Vaše osobní údaje nebudou mimo majitele poskytnuty třetím osobám a zůstanou přísně utajené. Zneužití této služby je striktně zakázáno a bude potrestáno dle obchodních podmínek a zákonů ČR a nahlášeno Úřadu pro ochranu osobních údajů.

Diskuse Hledá se Kája

Přihlášení: