Kája

Datum ztráty 21.11.2016
Místo ztráty Nová Paka, Smetanova 688
Telefon 773510110
Odměna ANO
Jméno Kája
Pohlaví Samec
Kraj Královehradecký
Okres Jičín
Plemeno Maltézský psík
Věk 4,5 roku
Barva bílá
Velikost Malá - do 9kg
Okolnosti ztráty:
Kája je 4,5 roku starý maltézák. Na své jméno slyší. Nemá obojek, ale je čipovaný (203098100379678). Má na sobě fialový svetr. Kastrovaný není a váží cca 5 kg. Zmizel ze zahrady 21.11.2016 v dopoledních hodinách. Je to kardiak! Bere leky na srdce, posledni dávku měl v pondělí. Kulhá na přední nohu, ma ji po zlomenině, zadni nožky střídá, má neurologický deficit. Má nakrátko střiženou srst. Už se jednou ztratil a našel se až v útulku ve Dvoře Králové, takže opravdu může být kdekoliv.

Kontaktujte majitele

Vaše zpráva byla úspěšně odeslána.
Vaši zprávu se nepodařilo odeslat!

Vložte prosím Vaše kontaktní údaje. Budou okamžitě poslány majiteli psa/kočky/zvířete, který Vás už sám bude kontaktovat. Tuto službu nabízíme pro případ, že nemůžete nebo nechcete z jakýchkoliv důvodů majitele ztraceného nebo nalezeného psa/kočky/zvířete kontaktovat sami.

Ochrana osobních údajů - Vaše osobní údaje nebudou mimo majitele poskytnuty třetím osobám a zůstanou přísně utajené. Zneužití této služby je striktně zakázáno a bude potrestáno dle obchodních podmínek a zákonů ČR a nahlášeno Úřadu pro ochranu osobních údajů.

Diskuse Hledá se Kája

Přihlášení: