Kája

Datum ztráty 18.08.2014
Místo ztráty Bystřice u Jičína, Areál Agro Bystřice
Telefon 732146628
Odměna ANO
Jméno Kája
Pohlaví Samice
Kraj Královehradecký
Okres Jičín
Plemeno Jezevčík
Věk 4 roky
Barva barva divočák
Velikost Malá - do 9kg
Okolnosti ztráty:
Kája je 4 roky stará fenečka, plemeno hladkosrstý králičí jezevčík. Je černé barvy s hnědým pálením (divočák). Váží 3-4 kg. Nemá na sobě obojek, není kastrovaná, ani čipovaná. Tetování má v oušku č. 77488 . Když dlouho chodí, tak trochu kulhá. Poznávací znamení - chybí jí přední zoubek nahoře. Ztratila se 18.8. v areálu Agro Bystřice. Nikdy dříve neutekla, okolí ztráty zná. Fyzicky je na tom dobře, vodu ráda nemá. Je bojácná, má špatné zkušenosti s lidmi. Není agresivní k ostatním pejskům.

Kontaktujte majitele

Vaše zpráva byla úspěšně odeslána.
Vaši zprávu se nepodařilo odeslat!

Vložte prosím Vaše kontaktní údaje. Budou okamžitě poslány majiteli psa/kočky/zvířete, který Vás už sám bude kontaktovat. Tuto službu nabízíme pro případ, že nemůžete nebo nechcete z jakýchkoliv důvodů majitele ztraceného nebo nalezeného psa/kočky/zvířete kontaktovat sami.

Ochrana osobních údajů - Vaše osobní údaje nebudou mimo majitele poskytnuty třetím osobám a zůstanou přísně utajené. Zneužití této služby je striktně zakázáno a bude potrestáno dle obchodních podmínek a zákonů ČR a nahlášeno Úřadu pro ochranu osobních údajů.

Diskuse Hledá se Kája

Přihlášení: