Kafe

Datum ztráty 23.03.2017
Místo ztráty Praha 13, Brdičkova
Telefon
Odměna 500,- Kč
Jméno Kafe
Pohlaví Samec
Kraj Praha
Okres Praha-město
Plemeno Evropská kočka 
Věk 1 rok
Barva černá
Velikost Malá - do 9kg
Okolnosti ztráty:
Kafe je 1 rok starý kocourek. Nemá obojek ani čip, je kastrovaný. Je černý, přítulný, očkovaný a na patře v pusince má pihu. Kafe je původem vyhozené kotě, které se k nám nastěhovalo na podzim a vyrostlo do pořádného macka. Protože byl z ulice, vyžadoval vycházky. Nosil obojek s adresou a rolničkou, ten ale v den ztráty ztratil. Vždy se vrátil do domu kde bydlíme tentokrát ne. Možná si ho někdo vzal, je moc přítulný a rád se druží se slečnami a ženami. Našemu 4 měsíčnímu synkovi se stýska, Kafe ho uspával vrněním.

Kontaktujte majitele

Vaše zpráva byla úspěšně odeslána.
Vaši zprávu se nepodařilo odeslat!

Vložte prosím Vaše kontaktní údaje. Budou okamžitě poslány majiteli psa/kočky/zvířete, který Vás už sám bude kontaktovat. Tuto službu nabízíme pro případ, že nemůžete nebo nechcete z jakýchkoliv důvodů majitele ztraceného nebo nalezeného psa/kočky/zvířete kontaktovat sami.

Ochrana osobních údajů - Vaše osobní údaje nebudou mimo majitele poskytnuty třetím osobám a zůstanou přísně utajené. Zneužití této služby je striktně zakázáno a bude potrestáno dle obchodních podmínek a zákonů ČR a nahlášeno Úřadu pro ochranu osobních údajů.

Diskuse Hledá se Kafe

Přihlášení: