kačenka

Datum ztráty 13.02.2015
Místo ztráty praha 13, prokopské údolí
Telefon 733382682
Jméno kačenka
Pohlaví Samice
Kraj Praha
Okres Praha-město
Plemeno Kříženec
Věk 3 roky
Barva tmavě hnědá se pálením
Velikost Střední - 10-17kg
Okolnosti ztráty:
Kačenka je 3 roky stará fenka, kříženka. Je podobou do rotvajlera (její otec). Kačenka je ale menší a má delší čumák. Je tmavě hnědá s pálením. Váží 10-12 kg. Neměla na sobě žádný obojek, není čipovaná, tetovaná, ani kastrovaná. Ztratila se 13.2.15 ze zahrady v Praze 13-Prokopské údolí. Okolí ztráty zná, občas dříve utekla, ale vždy se vrátila. Je spíše bázlivá, nedůvěřivá k lidem, ale hodná - neublíží. Ostatní pejsky snáší dobře, nepere se. Miluje vodu, je to plavkyně. Autem je zvyklá jezdit. Fyzicky je aktivní.

Kontaktujte majitele

Vaše zpráva byla úspěšně odeslána.
Vaši zprávu se nepodařilo odeslat!

Vložte prosím Vaše kontaktní údaje. Budou okamžitě poslány majiteli psa/kočky/zvířete, který Vás už sám bude kontaktovat. Tuto službu nabízíme pro případ, že nemůžete nebo nechcete z jakýchkoliv důvodů majitele ztraceného nebo nalezeného psa/kočky/zvířete kontaktovat sami.

Ochrana osobních údajů - Vaše osobní údaje nebudou mimo majitele poskytnuty třetím osobám a zůstanou přísně utajené. Zneužití této služby je striktně zakázáno a bude potrestáno dle obchodních podmínek a zákonů ČR a nahlášeno Úřadu pro ochranu osobních údajů.

Diskuse Hledá se kačenka

Přihlášení: