Kačenka

Datum ztráty 13.01.2015
Místo ztráty Kunratice, K Betani 4
Telefon 773337713
Odměna 5.000,- Kč
Jméno Kačenka
Pohlaví Samice
Kraj Praha
Okres Praha-město
Plemeno Francouzský buldoček
Věk 5 měsíců
Barva Černo bila
Velikost Malá - do 9kg
Okolnosti ztráty:
Kačenka se ztratila 13.01.2015. Štěně, velmi přítulné, miluje lidi a psy! Povahově je vyloženě přátelská a společenská. Na pamlsek by se určitě nalákat nechala. Nikdo se jí vůbec nemusí bát. Váží cca 5 Kg. Utekla ze zahrady. Má na sobě černý, kožený obojek s barevnými kostičkami, bez známky. Nemá čip, ani nemá tetování. Nikdy v minulosti se neztratila. Kastrovaná není. Okolí v místě ztráty bohužel nezná. Je aktivní, má ráda pohyb. Vody se nebojí. Sní cokoliv. Zdravotní stav dobrý. Autem umí jezdit. Zimu vůbec nemá ráda. Je zvyklá na pobyt převážně doma v bytě... Telefon 773337713

Kontaktujte majitele

Vaše zpráva byla úspěšně odeslána.
Vaši zprávu se nepodařilo odeslat!

Vložte prosím Vaše kontaktní údaje. Budou okamžitě poslány majiteli psa/kočky/zvířete, který Vás už sám bude kontaktovat. Tuto službu nabízíme pro případ, že nemůžete nebo nechcete z jakýchkoliv důvodů majitele ztraceného nebo nalezeného psa/kočky/zvířete kontaktovat sami.

Ochrana osobních údajů - Vaše osobní údaje nebudou mimo majitele poskytnuty třetím osobám a zůstanou přísně utajené. Zneužití této služby je striktně zakázáno a bude potrestáno dle obchodních podmínek a zákonů ČR a nahlášeno Úřadu pro ochranu osobních údajů.

Diskuse Hledá se Kačenka

Přihlášení: