JUTY

Datum ztráty 21.01.2015
Místo ztráty Sedlčany, Nalžovické Podhájí 11
Telefon 604962846
Odměna ANO
Jméno JUTY
Pohlaví Samec
Kraj Středočeský
Okres Příbram
Plemeno Německý ovčák
Věk 5 let
Barva černá, hnědá
Velikost Velká - 18 a více kg
Okolnosti ztráty:
Juty je 5 let starý pes, plemeno Německý ovčák, samec. Je černo hnědý, váží cca 25-30 kg. Má jedno ucho ohlé dolů. Dne 21.1.2015 se ztratil (utekl) z obce Nalžovice-Nalžovické Podhájí. Vyběhl za slepicí a už se nevrátil. Dříve občas utekl po vesnici, ale vždy se vrátil. Okolí ztráty nezná. Stáří 5 let. Má na sobě béžový obojek s modrým znakem obec Nalžovice. Slyší na jméno JUTY. Není čipovaný, tetovaný, ani kastrovaný. Je trošku bojácnější, člověku neublíží. K ostatním pejskům není agresivní. Autem je zvyklý jezdit, je to plavec, má rád vodu. Fyzicky je aktivní. Naposledy byl údajně viděn 25.1.15 v obci Prosenice. Telefon 604962846

Kontaktujte majitele

Vaše zpráva byla úspěšně odeslána.
Vaši zprávu se nepodařilo odeslat!

Vložte prosím Vaše kontaktní údaje. Budou okamžitě poslány majiteli psa/kočky/zvířete, který Vás už sám bude kontaktovat. Tuto službu nabízíme pro případ, že nemůžete nebo nechcete z jakýchkoliv důvodů majitele ztraceného nebo nalezeného psa/kočky/zvířete kontaktovat sami.

Ochrana osobních údajů - Vaše osobní údaje nebudou mimo majitele poskytnuty třetím osobám a zůstanou přísně utajené. Zneužití této služby je striktně zakázáno a bude potrestáno dle obchodních podmínek a zákonů ČR a nahlášeno Úřadu pro ochranu osobních údajů.

Diskuse Hledá se JUTY

Přihlášení: