Julinka

Datum ztráty 15.06.2014
Místo ztráty Havířov - Životice, Přátelství 1a/209
Telefon 777271565
Odměna ANO
Jméno Julinka
Pohlaví Samice
Kraj Moravskoslezský
Okres Karviná
Plemeno Jorkšírský terier
Věk 7 let
Barva Černo - Hnědá
Velikost Malá - do 9kg
Okolnosti ztráty:
Kulhá na zadní nohu. Váha 2 kg. Ztratila se zahrady. Povahově je bojácná. Když se bojí, tak kňourá. Neštěká, netrhá, nekouše. Nemá na sobě obojek. Je nakrátko ostříhaná. Není tetovaná. Je čipovaná, bohužel číslo nemáme k dispozici. Není chronická útěkářka. Kastrovaná není. Na bříšku má tukový výrůstek - kuličku. Okolí ztráty nezná. Je to spíše gaučák. Miluje vodu, hlavně špinavou, sama od sebe se koupe. Celkový zdravotní stav je dobrý, až na trávení - nesmí například normální pašiky (zvrací). Poslední stopa, kde byla viděna: Bludovický kopec - kruhový objezd.

Kontaktujte majitele

Vaše zpráva byla úspěšně odeslána.
Vaši zprávu se nepodařilo odeslat!

Vložte prosím Vaše kontaktní údaje. Budou okamžitě poslány majiteli psa/kočky/zvířete, který Vás už sám bude kontaktovat. Tuto službu nabízíme pro případ, že nemůžete nebo nechcete z jakýchkoliv důvodů majitele ztraceného nebo nalezeného psa/kočky/zvířete kontaktovat sami.

Ochrana osobních údajů - Vaše osobní údaje nebudou mimo majitele poskytnuty třetím osobám a zůstanou přísně utajené. Zneužití této služby je striktně zakázáno a bude potrestáno dle obchodních podmínek a zákonů ČR a nahlášeno Úřadu pro ochranu osobních údajů.

Diskuse Hledá se Julinka

Přihlášení: