Jůlie

Datum ztráty 27.05.2015
Místo ztráty Horní Cerekev, Hříběcí 87
Telefon 777253695
Odměna ANO
Jméno Jůlie
Pohlaví Samice
Kraj Vysočina
Okres Pelhřimov
Plemeno Kříženec
Věk 4 roky
Barva černá
Velikost Malá - do 9kg
Okolnosti ztráty:
Jůlie je 4 roky stará kočka. Je celá černá. Váží cca 3kg. Má na sobě béžový obojek proti blechám. Poznávacím znakem jsou její oči zabarvené do oranžova a řídce rostlé chloupky pod ouškama. Je kastrovaná. Je velice přítulná a hlavně zvědavá, nebude mít problém s cizími lidmi. Za pamlsek udělá cokoli. Ztratila se 27.5. (středa) večer, kdy se nevrátila z pravicelné procházky. Večer vyběhla ven na zahradu a i přestože se pravidelně vždy vracela na noc, tak tentokrát se už nevrátila. Je zvyklá převážně na pobyt doma. Je velmi aktivní. Cestování autem docela zvládá, ale do přepravky se jí nikdy moc nechce. Nálezce odměníme.

Kontaktujte majitele

Vaše zpráva byla úspěšně odeslána.
Vaši zprávu se nepodařilo odeslat!

Vložte prosím Vaše kontaktní údaje. Budou okamžitě poslány majiteli psa/kočky/zvířete, který Vás už sám bude kontaktovat. Tuto službu nabízíme pro případ, že nemůžete nebo nechcete z jakýchkoliv důvodů majitele ztraceného nebo nalezeného psa/kočky/zvířete kontaktovat sami.

Ochrana osobních údajů - Vaše osobní údaje nebudou mimo majitele poskytnuty třetím osobám a zůstanou přísně utajené. Zneužití této služby je striktně zakázáno a bude potrestáno dle obchodních podmínek a zákonů ČR a nahlášeno Úřadu pro ochranu osobních údajů.

Diskuse Hledá se Jůlie

Přihlášení: