Julie

Datum ztráty 23.07.2014
Místo ztráty Malé Přílepy, Teplá stráň
Telefon 724542756
Odměna 2.000,- Kč
Jméno Julie
Pohlaví Samice
Kraj Středočeský
Okres Beroun
Plemeno
Věk 20 let
Barva suchozemská
Velikost Malá - do 9kg
Okolnosti ztráty:
Utekla nám želva 23.07.2014 v oblasti Malé Přílepy (Teplá stráň). Suchozemská želva, samička, je stará 20 let. Utekla ze zahrady. Je zvyklá na kontakt s lidmi, určitě před lidmi nebude utíkat. Občas se ztratila, ale vždy se ji stihlo chytnout. Je aktivní, opravdu za den hodně ujde. Mohl jí také někdo nalézt a odvézt do širšího okolí... Zdravotní stav dobrý. Váží do cca 1 kila. Je ve výborné formě, je zvyklá být venku. Jmenuje se Julie, zdá se, že na to slyší. Telefon 724542756

Kontaktujte majitele

Vaše zpráva byla úspěšně odeslána.
Vaši zprávu se nepodařilo odeslat!

Vložte prosím Vaše kontaktní údaje. Budou okamžitě poslány majiteli psa/kočky/zvířete, který Vás už sám bude kontaktovat. Tuto službu nabízíme pro případ, že nemůžete nebo nechcete z jakýchkoliv důvodů majitele ztraceného nebo nalezeného psa/kočky/zvířete kontaktovat sami.

Ochrana osobních údajů - Vaše osobní údaje nebudou mimo majitele poskytnuty třetím osobám a zůstanou přísně utajené. Zneužití této služby je striktně zakázáno a bude potrestáno dle obchodních podmínek a zákonů ČR a nahlášeno Úřadu pro ochranu osobních údajů.

Diskuse Hledá se Julie

Přihlášení: