Julian

Datum ztráty 28.09.2014
Místo ztráty Bystrc, Kubíčkova 9
Telefon 777057115
Odměna 3.000,- Kč
Jméno Julian
Pohlaví Samec
Kraj Jihomoravský
Okres Brno-město
Plemeno Evropská kočka 
Věk 1,5 roku
Barva mourovaná
Velikost Malá - do 9kg
Okolnosti ztráty:
STÁLE SE HLEDÁ, kocour mourovaný, kastrovaný, štíhlé, z vrchu až placaté, svalnaté postavy, nápaditě dlouhýma nohama, s trojúhelníkovou hlavou. Ztratil se 28.září 2014 v Brně na BYSTRCI v ulici Kubíčkova. Vážil 4,20 kg a velmi se bál aut. Prosím moc o pomoc, jestli nemáte starší známí, kteří se ho ujali a nemají PC. Možná hledal zahradu, možná, že se potuluje a je na místech, kde se krmí kočky. Rozpoznat lze podle kresby na čele. Nemá čip, ani nemá tetování. Asi vyskočil z třetího patra. Povahově je bojácný, opatrný, ale je hodný. Na pamlsek by se asi nechal nalákat. Žádný obojek na sobě neměl. Chronický útěkář to vůbec není! Je aktivní, má rád pohyb. Umí aportovat. V okolí místa ztráty to vůbec neznal. Psů se nebojí. Vody se nebojí. V jídle je trochu vybíravý, je zvyklý na granulky a kapsičky. Zdravotní stav dobrý. Autem umí jezdit. Je zvyklý jak na pobyt doma, tak i venku. Otužilý byl, zima mu více méně nevadí... ODMĚNA: 3 000 Kč. Volejte na číslo 777 057 115

Kontaktujte majitele

Vaše zpráva byla úspěšně odeslána.
Vaši zprávu se nepodařilo odeslat!

Vložte prosím Vaše kontaktní údaje. Budou okamžitě poslány majiteli psa/kočky/zvířete, který Vás už sám bude kontaktovat. Tuto službu nabízíme pro případ, že nemůžete nebo nechcete z jakýchkoliv důvodů majitele ztraceného nebo nalezeného psa/kočky/zvířete kontaktovat sami.

Ochrana osobních údajů - Vaše osobní údaje nebudou mimo majitele poskytnuty třetím osobám a zůstanou přísně utajené. Zneužití této služby je striktně zakázáno a bude potrestáno dle obchodních podmínek a zákonů ČR a nahlášeno Úřadu pro ochranu osobních údajů.

Diskuse Hledá se Julian

Přihlášení: