Juli

Datum ztráty 15.07.2023
Místo ztráty Honezovice, Hradišťany
Telefon 724041011
Odměna 3.000,- Kč
Jméno Juli
Pohlaví Samice
Kraj Plzeňský
Okres Plzeň-jih
Plemeno Kříženec
Věk 2 roky
Barva bílá s hnědou skvrnou
Velikost Střední - 10-17kg
Okolnosti ztráty:
Juli je 2 roky stará fenka. Má obojek i čip. Je kastrovaná a váží cca 20 kg. Hlídala jsem fenku Juli synovi, mám ještě dva vlastní psy, šli jsme na procházku kolem Jivjanského rýbníka, Juli šla pořád s námi, já jsem se pak otočila a najednou byla pryč - myslela jsem zprvu, že šla napřed směrem k Červenému rybníku, ale když jsme ji ani po 200 m nedohonili, začala jsem ji hledat. Hledala jsem ji až do tmy, ve 23 dorazil syn, hledali jsme ji do půlnoci, dnes ráno opět, ale není po ni ani stopy. Bylo to najednou, jako by se po ní slehla zem.

Kontaktujte majitele

Vaše zpráva byla úspěšně odeslána.
Vaši zprávu se nepodařilo odeslat!

Vložte prosím Vaše kontaktní údaje. Budou okamžitě poslány majiteli psa/kočky/zvířete, který Vás už sám bude kontaktovat. Tuto službu nabízíme pro případ, že nemůžete nebo nechcete z jakýchkoliv důvodů majitele ztraceného nebo nalezeného psa/kočky/zvířete kontaktovat sami.

Ochrana osobních údajů - Vaše osobní údaje nebudou mimo majitele poskytnuty třetím osobám a zůstanou přísně utajené. Zneužití této služby je striktně zakázáno a bude potrestáno dle obchodních podmínek a zákonů ČR a nahlášeno Úřadu pro ochranu osobních údajů.

Diskuse Hledá se Juli

Přihlášení: