Julda

Datum ztráty 16.08.2014
Místo ztráty Česká Skalice, Nádražní 262
Telefon 608559245
Odměna 500,- Kč
Jméno Julda
Pohlaví Samec
Kraj Královehradecký
Okres Náchod
Plemeno Kříženec
Věk 2 roky
Barva černá, bílé znaky
Velikost Malá - do 9kg
Okolnosti ztráty:
Julda je dvouletý, kastrovaný kocour, který žije pouze v bytě, venku nikdy nebyl. Ztratil se z terasy kam běžně chodil, terasa je ve výšce 4m. Určitě by neskočil dolů. Je docela odrzlý, takže mohl vlézt oknem k sousedům, ale Ti tvrdí, že ho neviděli i když to je ta nejpravděpodobnější varianta. Ztratil se z pátku 15.8 na sobotu 16.8. Julda je nemocný a stále musí brát léky a držet přísnou dietu i když vůbec nemocně nevypadá.Není čipovaný, ani tetovaný. Neměl na sobě žádný obojek. Je černý a má bílé znaky. Váží 3,5 kg. Nemá přední zuby. Je hodně umňoukaný. Je zvyklý na ostatní kočky i psy. Nerve se.

Kontaktujte majitele

Vaše zpráva byla úspěšně odeslána.
Vaši zprávu se nepodařilo odeslat!

Vložte prosím Vaše kontaktní údaje. Budou okamžitě poslány majiteli psa/kočky/zvířete, který Vás už sám bude kontaktovat. Tuto službu nabízíme pro případ, že nemůžete nebo nechcete z jakýchkoliv důvodů majitele ztraceného nebo nalezeného psa/kočky/zvířete kontaktovat sami.

Ochrana osobních údajů - Vaše osobní údaje nebudou mimo majitele poskytnuty třetím osobám a zůstanou přísně utajené. Zneužití této služby je striktně zakázáno a bude potrestáno dle obchodních podmínek a zákonů ČR a nahlášeno Úřadu pro ochranu osobních údajů.

Diskuse Hledá se Julda

Přihlášení: