Jukin

Datum ztráty 26.02.2015
Místo ztráty Vortová, Vortová
Telefon 720262497
Odměna 5.000,- Kč
Jméno Jukin
Pohlaví Samec
Kraj Pardubický
Okres Chrudim
Plemeno Jezevčík
Věk 5 let
Barva Rezatá
Velikost Střední - 10-17kg
Okolnosti ztráty:
Pejsek je typický jezevčík křížený s retrívrem. Na ostatní psi je hodně uštěkaný, stejně jako na kočky a lidi, který mu nesednou. Je krátkosrstý´, ale má velice jemnou srst. Ztratil se poměrně rychle a to stylem, že odběhl od domu (asi za nějakou kočkou). Standardně se po chvíli vrací, ale tentokrát nic :-( u domu přibrzdilo auto, manželka slyšela hlas ( ve stylu:"Co ty tady děláš") a pak zabouchly dveře a auto jelo dál. Nejednalo se o návštěvu u sousedů. Je možné že ho vůz srazil nebo ho vzali. Telefon 720262497, nebo druhý telefon 775012943

Kontaktujte majitele

Vaše zpráva byla úspěšně odeslána.
Vaši zprávu se nepodařilo odeslat!

Vložte prosím Vaše kontaktní údaje. Budou okamžitě poslány majiteli psa/kočky/zvířete, který Vás už sám bude kontaktovat. Tuto službu nabízíme pro případ, že nemůžete nebo nechcete z jakýchkoliv důvodů majitele ztraceného nebo nalezeného psa/kočky/zvířete kontaktovat sami.

Ochrana osobních údajů - Vaše osobní údaje nebudou mimo majitele poskytnuty třetím osobám a zůstanou přísně utajené. Zneužití této služby je striktně zakázáno a bude potrestáno dle obchodních podmínek a zákonů ČR a nahlášeno Úřadu pro ochranu osobních údajů.

Diskuse Hledá se Jukin

Přihlášení: