Jozef

Datum ztráty 01.09.2015
Místo ztráty Kvítkovice, Kvítkovice
Telefon 737137916
Odměna ANO
Jméno Jozef
Pohlaví Samec
Kraj Zlínský
Okres Zlín
Plemeno Kříženec
Věk do 6-ti let
Barva černo-zlatá
Velikost Střední - 10-17kg
Okolnosti ztráty:
Jozífka jsme si vzaly z útulku v Olomouci když jsme ještě bydleli ve Zlíně-Malenovicích, při stěhování se nám však zaběhl a již půl roku ho neúspěšně hledáme. Proto se obracíme s prosbou na Vás zda jste Jozífka neviděli. Jozífek měl zlomený čumák od předchozího majitele, který ho týral, na čumáku má od této zlomeniny lysinku a má i nesrostlou přepážku, nemá rád když se plácá po zadečku ( bývalý majitel ho pravděpodobně bil). Moc prosím o pomoc při nalezení našeho mazlíčka! Děkuji za snahu.

Kontaktujte majitele

Vaše zpráva byla úspěšně odeslána.
Vaši zprávu se nepodařilo odeslat!

Vložte prosím Vaše kontaktní údaje. Budou okamžitě poslány majiteli psa/kočky/zvířete, který Vás už sám bude kontaktovat. Tuto službu nabízíme pro případ, že nemůžete nebo nechcete z jakýchkoliv důvodů majitele ztraceného nebo nalezeného psa/kočky/zvířete kontaktovat sami.

Ochrana osobních údajů - Vaše osobní údaje nebudou mimo majitele poskytnuty třetím osobám a zůstanou přísně utajené. Zneužití této služby je striktně zakázáno a bude potrestáno dle obchodních podmínek a zákonů ČR a nahlášeno Úřadu pro ochranu osobních údajů.

Diskuse Hledá se Jozef

Přihlášení: