Josífek

Datum ztráty 11.02.2015
Místo ztráty Velvary, u zahrádek
Telefon 777209904
Jméno Josífek
Pohlaví Samec
Kraj Středočeský
Okres Kladno
Plemeno Kříženec
Věk 3 roky
Barva černá
Velikost Střední - 10-17kg
Okolnosti ztráty:
Náš Josífek, je 3-leté hravé štěně, kamarádské přítulné povahy. Nikdo se ho vůbec nemusí bát. Na pamlsek by se možná nalákat nechal. Má černou středně dlouhou srst s bílou náprsenkou, bílým kolem drápků a hnědým, koženým obojkem se jménem (vyryto do obojku), bez známky. Ve středu ráno (6h) šli psi s mužem běhat, v okolí máme rozlehlá pole, psi terén dobře znají, proběhnou se a drží se u nás, ten den se ale odpoledne kolem třetí vrátila jen fena Kačenka, Josífka marně hledáme. V pondělí 16.2. jsme dostali info, že psa viděli mezi Kralupami a Turskem u obce Debrno, hledali jsme tam dva dny a nic. Nemá čip, ani nemá tetování. Váží cca 20 Kg. Na jméno slyší a reaguje. Občas dřív utekl. Kastrovaný není. V okolí místa ztráty by se vyznat měl, ale nyní už bude asi dál. Je aktivní, má rád pohyb. Vody se nebojí a plavat umí. Sní cokoliv. Zdravotní stav dobrý. Autem umí jezdit. Je zvyklý jak na pobyt doma, tak i venku. Otužilý docela je, zima mu extrémně vadit nebude... Telefon 777209904, nebo 724537963

Kontaktujte majitele

Vaše zpráva byla úspěšně odeslána.
Vaši zprávu se nepodařilo odeslat!

Vložte prosím Vaše kontaktní údaje. Budou okamžitě poslány majiteli psa/kočky/zvířete, který Vás už sám bude kontaktovat. Tuto službu nabízíme pro případ, že nemůžete nebo nechcete z jakýchkoliv důvodů majitele ztraceného nebo nalezeného psa/kočky/zvířete kontaktovat sami.

Ochrana osobních údajů - Vaše osobní údaje nebudou mimo majitele poskytnuty třetím osobám a zůstanou přísně utajené. Zneužití této služby je striktně zakázáno a bude potrestáno dle obchodních podmínek a zákonů ČR a nahlášeno Úřadu pro ochranu osobních údajů.

Diskuse Hledá se Josífek

Přihlášení: