Josie

Datum ztráty 30.01.2019
Místo ztráty Chotěšov pod Házmburkem, Na výsluní 72
Telefon 735017163
Odměna 1.000,- Kč
Jméno Josie
Pohlaví Samice
Kraj Ústecký
Okres Litoměřice
Plemeno Kříženec
Věk 13 let
Barva černá s bílými znaky
Velikost Malá - do 9kg
Okolnosti ztráty:
Josie zřejmě vyběhla nepozorovaně při stěhování nábytku z otevřené zahradní branky. Protože jinak celé dny spí, zjistili jsme to až večer, od té doby nepřetržitě pátráme. Josinka je stará fenečka, velmi špatně vidí a slyší, proto se nám nezdá pravděpodobné, že by zaběhla daleko. Je malá (cca 9 kg), skoro slepá, skoro hluchá, špatné zuby, občas špatně chodí. Nedá se přivolat (neslyší), ale dá se odchytit, je velmi hodná, mazlivá, nekouše. Neumí štěkat. Nemá obojek ale má čip. Moc nám chybí...

Kontaktujte majitele

Vaše zpráva byla úspěšně odeslána.
Vaši zprávu se nepodařilo odeslat!

Vložte prosím Vaše kontaktní údaje. Budou okamžitě poslány majiteli psa/kočky/zvířete, který Vás už sám bude kontaktovat. Tuto službu nabízíme pro případ, že nemůžete nebo nechcete z jakýchkoliv důvodů majitele ztraceného nebo nalezeného psa/kočky/zvířete kontaktovat sami.

Ochrana osobních údajů - Vaše osobní údaje nebudou mimo majitele poskytnuty třetím osobám a zůstanou přísně utajené. Zneužití této služby je striktně zakázáno a bude potrestáno dle obchodních podmínek a zákonů ČR a nahlášeno Úřadu pro ochranu osobních údajů.

Diskuse Hledá se Josie

Přihlášení: