Josef

Datum ztráty 10.09.2015
Místo ztráty Praha 2 - Vyšehrad, Vratislavova 32
Telefon 702982540
Jméno Josef
Pohlaví Samec
Kraj Praha
Okres Praha-město
Plemeno Kočka domácí 
Věk cca 6 let
Barva bílozrzavá
Velikost Malá - do 9kg
Okolnosti ztráty:
Jozífek jecca 6 let starý kocourek. Je rezavo-bílý (rezavá hlava, tělo převážně bílé s rezavými fleky a ocásek má celý rezavý). Na své jméno slyší. Váží 5,5 - 6kg. Nemá na sobě obojek, není ani čipovaný. Je kastrovaný, od malička zvyklý chodit ven. U Vyšehradu chodil do velké zahrady, kde se vždycky vydováděl a pak se vrátil ke dveřím buď sám, nebo na zavolání a zapískání. Cizích lidí se trochu bojí, je zvědavý, ale opatrný. Občas odběhl dál do okolních zahrad apod, ale nikdy ne moc daleko. 10.9. šel brzo ráno ven, ale dosud se nevrátil.

Kontaktujte majitele

Vaše zpráva byla úspěšně odeslána.
Vaši zprávu se nepodařilo odeslat!

Vložte prosím Vaše kontaktní údaje. Budou okamžitě poslány majiteli psa/kočky/zvířete, který Vás už sám bude kontaktovat. Tuto službu nabízíme pro případ, že nemůžete nebo nechcete z jakýchkoliv důvodů majitele ztraceného nebo nalezeného psa/kočky/zvířete kontaktovat sami.

Ochrana osobních údajů - Vaše osobní údaje nebudou mimo majitele poskytnuty třetím osobám a zůstanou přísně utajené. Zneužití této služby je striktně zakázáno a bude potrestáno dle obchodních podmínek a zákonů ČR a nahlášeno Úřadu pro ochranu osobních údajů.

Diskuse Hledá se Josef

Přihlášení: