Jonášek

Datum ztráty 28.08.2014
Místo ztráty Čestín, Čestín
Telefon 602873655
Odměna ANO
Jméno Jonášek
Pohlaví Samec
Kraj Středočeský
Okres Benešov
Plemeno Kříženec
Věk 4 roky
Barva světle-zrzavá
Velikost Střední - 10-17kg
Okolnosti ztráty:
ZTRATIL SE PEJSEK Dobrý den, v úterý 26. 08. 2014 se ztratil v Čestíně okr. Benešov kříženec - pes, střední velikosti 50 - 60 cm, světle-zrzavé barvy s levou bílou přední pacičkou typu ponožky, srst - kratší hrubosrstá, slyšící na jméno Jonášek. V případě nálezu finanční odměna. Děkuji za informace LIBUŠE HOUSKOVÁ 602 873 655 Na této fotografii není Jonášek, ale je to pouze Jonáška kopie s tím, že Jonášek nemá černé chloupky na ouškách. Čip, ani tetování nemá. Utekl při procházce. Občas se zaběhnul, ale výdy se do pár hodin vrátil, ale nikdy nebyl pryč dlouho. Povahově je klidný, hodný, přátelský. Obojek nenosí. Kastrovaný není. Je aktivní, má rád pohyb. Vody se bojí. Sní cokoliv. Zdravotní stav dobrý.

Kontaktujte majitele

Vaše zpráva byla úspěšně odeslána.
Vaši zprávu se nepodařilo odeslat!

Vložte prosím Vaše kontaktní údaje. Budou okamžitě poslány majiteli psa/kočky/zvířete, který Vás už sám bude kontaktovat. Tuto službu nabízíme pro případ, že nemůžete nebo nechcete z jakýchkoliv důvodů majitele ztraceného nebo nalezeného psa/kočky/zvířete kontaktovat sami.

Ochrana osobních údajů - Vaše osobní údaje nebudou mimo majitele poskytnuty třetím osobám a zůstanou přísně utajené. Zneužití této služby je striktně zakázáno a bude potrestáno dle obchodních podmínek a zákonů ČR a nahlášeno Úřadu pro ochranu osobních údajů.

Diskuse Hledá se Jonášek

Přihlášení: