jonáš

Datum ztráty 12.04.2015
Místo ztráty třemošná-záluží, v luhu 199
Telefon 775655676
Odměna 2.000,- Kč
Jméno jonáš
Pohlaví Samec
Kraj Plzeňský
Okres Plzeň-sever
Plemeno Border kolie
Věk 3 roky
Barva černobílý s hnědou
Velikost Střední - 10-17kg
Okolnosti ztráty:
Jonáš je 3 roky starý pes, plemeno krátkosrstá border kolie. Barva srsti - černobílá + hnědé znaky. Váží cca 14 kg. Na sobě měl červený obojek s červeným soudečkem, ve kterém je adresa na majitele.Nemá čip, ani tetování. Kastrovaný není. Pes je velmi dobře vycvičený a je velice plachý. Ostatní pejsky snáší dobře. Psa jsem měl asi tři hodiny od převzetí od původního majitele, který mi ho přenechal pro nedostatek času. Jonáš s námi absolvoval vycházku bez vodítka, byl klidný a po jídle utekl při otevření dveří. Stalo se to 12.4.15 v oblasti Třemošná-Záluží, V luhu 199, okres Plzeň sever !! Má tendenci "pást" ostatní zvířata. V autě je zvyklý jezdit ! Fyzicky je velice aktivní, okolí ztráty nezná, pochází z obce Týnec na Klatovsku. Podařilo se odchytit hasičům Holýšov, chvíli byl u nich v kasárnách, ale bohužel jim utekl :(

Kontaktujte majitele

Vaše zpráva byla úspěšně odeslána.
Vaši zprávu se nepodařilo odeslat!

Vložte prosím Vaše kontaktní údaje. Budou okamžitě poslány majiteli psa/kočky/zvířete, který Vás už sám bude kontaktovat. Tuto službu nabízíme pro případ, že nemůžete nebo nechcete z jakýchkoliv důvodů majitele ztraceného nebo nalezeného psa/kočky/zvířete kontaktovat sami.

Ochrana osobních údajů - Vaše osobní údaje nebudou mimo majitele poskytnuty třetím osobám a zůstanou přísně utajené. Zneužití této služby je striktně zakázáno a bude potrestáno dle obchodních podmínek a zákonů ČR a nahlášeno Úřadu pro ochranu osobních údajů.

Diskuse Hledá se jonáš

Přihlášení: