Jolly

Datum ztráty 22.08.2015
Místo ztráty Osek, 202
Telefon 777151347
Odměna ANO
Jméno Jolly
Pohlaví Samice
Kraj Plzeňský
Okres Rokycany
Plemeno Sibiřský husky
Věk 5 let
Barva bílo-černá
Velikost Velká - 18 a více kg
Okolnosti ztráty:
Jolly je 5 let stará fenka Sibiřského huskyho. Na své jméno slyší. Má bílo-šedou/černou srst (70% je bílá). Váží cca 17-20 kg. Nemá na sobě žádný obojek. Není čipovaná, ale v uchu má tetování (číslo prozatím není k dispozici). Není kastrovaná, ale nehárá. Je velmi agresivní na ostatní psy. K lidem je přátelská. Je temperamentní, energická, hravá, přítulná. Na vodu moc zvyklá není, ale plavat umí, když je potřeba. Na jízdu autem je zvyklá, nemá problém sama nastoupit, takže by vlezla i k cizímu. Je zvyklá především na pobyt venku. Je velmi aktivní, uběhnout 100 km denně pro ní není problém. Odměna jistá!!! Email: PUMA248@seznam.cz Telefon: 777151347

Kontaktujte majitele

Vaše zpráva byla úspěšně odeslána.
Vaši zprávu se nepodařilo odeslat!

Vložte prosím Vaše kontaktní údaje. Budou okamžitě poslány majiteli psa/kočky/zvířete, který Vás už sám bude kontaktovat. Tuto službu nabízíme pro případ, že nemůžete nebo nechcete z jakýchkoliv důvodů majitele ztraceného nebo nalezeného psa/kočky/zvířete kontaktovat sami.

Ochrana osobních údajů - Vaše osobní údaje nebudou mimo majitele poskytnuty třetím osobám a zůstanou přísně utajené. Zneužití této služby je striktně zakázáno a bude potrestáno dle obchodních podmínek a zákonů ČR a nahlášeno Úřadu pro ochranu osobních údajů.

Diskuse Hledá se Jolly

Přihlášení: