Joli

Datum ztráty 01.01.2015
Místo ztráty Jesenice, K Rybníku
Telefon 728225844
Odměna 500,- Kč
Jméno Joli
Pohlaví Samice
Kraj Středočeský
Okres Praha-západ
Plemeno Kříženec
Věk 18 měsíců
Barva černo-bílá (merle)
Velikost Malá - do 9kg
Okolnosti ztráty:
1.1.2015 se ztratila malá kastrovaná fenečka pinče. Bojácná, k cizím lidem nedůvěřivá, ale dá se zlákat na jídlo. Je ale hodná. Nikdo se jí nemusí bát. Čipovaná (číslo 981020005885853). Tetování nemá. Zaběhla se v Jesenice u Prahy okolí ZŠ u rybníku Pančák, ale může být v podstatě kdekoli. Velmi se bojí petard, nemá ani obojek ani vodítko... Prosím o kontakt v případě nalezení, i jen vidění. Váží cca 4,5 Kg. Utekla z procházky. Nikdy se takto nezaběhla. Okolí v místě ztráty to nezná. Je aktivní, má ráda pohyb. Sama od sebe by plavat nešla. Sní cokoliv. Zdravotní stav dobrý. Autem umí jezdit. Zima jí vadí. Je zvyklá na pobyt převážně doma... Telefon 728225844

Kontaktujte majitele

Vaše zpráva byla úspěšně odeslána.
Vaši zprávu se nepodařilo odeslat!

Vložte prosím Vaše kontaktní údaje. Budou okamžitě poslány majiteli psa/kočky/zvířete, který Vás už sám bude kontaktovat. Tuto službu nabízíme pro případ, že nemůžete nebo nechcete z jakýchkoliv důvodů majitele ztraceného nebo nalezeného psa/kočky/zvířete kontaktovat sami.

Ochrana osobních údajů - Vaše osobní údaje nebudou mimo majitele poskytnuty třetím osobám a zůstanou přísně utajené. Zneužití této služby je striktně zakázáno a bude potrestáno dle obchodních podmínek a zákonů ČR a nahlášeno Úřadu pro ochranu osobních údajů.

Diskuse Hledá se Joli

Přihlášení: